Usuwanie DPF Mazda 3, 5, 6 + chiptuning Kraków 607-939-500

Z przyjemnością informujemy ,iż mamy pozytywne doswiadczenia w usuwaniu filtra cząstek stałych DPF, / DFP w samochodach marki Mazda 3 , Mazda 5 i Mazda 6 na sterownikach usuwanie dpf mazda 6 krakówDenso i Bosch .

Programowo czas operacji to kilka godzin , natomiast fizycznie usunięcie filtra cząstek stałych zajmuje kilka- kilkanaście godzin  w zależności od natężenia ruchu , oraz mocy przerobowych naszego serwisu .certyfikat dobry mechanik kraków

Po zakończonym procesie usunięcia filtra cząstek stałych DPF kasujemy błąd kontrolki DPF.

Jak łatwo sprawdzić objawy zużytego DPF ?  Po pierwsze samochód sygnalizuje nam to kontrolką , oraz przybywa oleju w silniku . Zauważamy też utratę mocy .

Pojazd po zmodyfikowaniu pracuje tak, jakby był wyprodukowany bez DPF.

Oryginalny program pobrany z samochodu jest tak zmieniony, aby DPF/FAP nie był wykrywany i uruchamiany . Po ponownym wgraniu programu filtr jest dezaktywany, dzięki czemu bezproblemowo zostaje usunięty lub . Wszystkie czynności zwiazane z programowaniem robimy poprzez złącze diagnostyczne samochodu / sterownika silnika.

warsztat partnerski mazda 6 forumSpecjalizujemy się w naprawach , serwisie i usuwaniu  DPF / Fap w samochodach marki Mazda . Jesteśmy warsztatem partnerskim www.Mazda6forum.pl .

Dajemy pisemna 3-letnią gwarancje i certyfikat poprawności oprogramowania.

Zapraszamy

Certyfikat poprawności oprogramowania

Certyfikat poprawności oprogramowania

Tradycyjnie polecamy też rozważenie chiptuningu , po którym MAzda 3 i Mazda 6 dostaje dodatkowo 10-20% wiecej mocy i momentu obrotowego .

1.6 L MZ-CD common-rail diesel: 109 PS (80 kW), 240 Nm (177 lb·ft)
2.0 L MZR-CD common-rail diesel: 143 PS (105 kW), 360 Nm (266 lb·ft)
2.2 L MZR-CD common-rail diesel: 185 PS (136 kW), 400 Nm (295 lb·ft)

 

Comments are closed.