Prostowanie felg aluminiowych Kraków

 

Prostowanie i Spawanie Felg aluminiowych

Poza normalnym zużyciem, w różnych okolicznościach może dojść do wgniecenia felgi, skrzywienia czy nawet pęknięcia felgi aluminiowej,bądź obręczy stalowej

Większość uszkodzeń czy skaz powstałych na alufelgach , z którymi mamy do czynienia, jest możliwa do usunięcia. W zakresie oferowanych przez nas usług dostępne jest prostowanie felgi aluminiowej, naprawa alufelg  i spawanie felg aluminiowych. Procesy te w żaden sposób nie wpływają na właściwości jezdne i wytrzymałość alufelgi.

spawanie felg Kraków
przykład nadspawania rantu pękniętej felgi z aluminium

Oferujemy usługę spawania felg aluminiowych  w osłonie gazu, co zapewnia usługę najwyższej jakości

Toczenie Rantów Felg

W przypadku felg aluminiowych bardzo często uszkodzeniu ulegają ranty. Jedną z metod naprawy jest toczenie za pomocą specjalnych urządzeń. Obróbka polega na stoczeniu rantu alufelgi w taki sposób aby uszkodzenia były nie widoczne. Usługa ta jest stosowana w 50 % felg aluminiowych przed renowacją.

Toczenie felg Kraków
przykład toczenia rantów alufelgi

Toczenie skrawa nadmiar materiału powstały przez uszkodzenie lub naspawanie wykonane w trakcie naprawy,  obróbka ta nie jest do zauważenia po procesie polerowania i malowania. Ranty alufelgi wyglądają jak nowe.

1. Prostowanie kół wykonywane jest na najnowocześniejszych i największych wyważarkach w Polsce firmy UNI-TROLL .

Prostujemy także felgi nieprzelotowe które najczęściej występują w francuskich samochodach: CITROEN, PEUGEOT.

Mapa dojazdu :


SEZON ZMIAN (jesień oraz wiosna)

 

W okresie wzmożonej aktywności pracy (okres zmian opon) prosimy o uprzednie umawianie się na termin i godzinę wykonania usługi (telefonicznie, mailowo, osobiście lub za pomocą rezerwacji online). W razie rezygnacji z terminu prosimy o informację o tym fakcie (w celu zwolnienia rezerwacji).
Również w tym okresie czas wykonania innych usług może się nieznacznie wydłużyć a dostępność do pozostałych może być ograniczona.

 

Comments are closed.