Wulkanizacja ,wymiana opon

      Wulkanizacja , wymiana opon, opony 

Wulkanizacja ŁG autoserwis to rodzinny serwis świadcząca na terenie Krakowa usługi wulkanizacji samochodowej wraz z prostowaniem felg

Dzięki w pełni wyposażonemu warsztatowi , oraz świetnie przeszkolonemu personelowi bardzo szybko staliśmy się profesjonalnym doradcą nie tylko w tematyce opon i wulkanizacyjnym , ale również w pełnym zakresie usług serwisu elektromechanicznego.W roku 2013 wprowadziliśmy do oferty szeroką gamę opon letnich i zimowych w atrakcyjnych cenach

CENNIK USŁUG                                              Sprawdź nasze referencje


Podczas wymiany opon można zamówić usługę optymalizacji kół , która kosztuje dodatkowo 10 zł za jedno koło. Usługa polega na odpowiednim ustawieniu opony względem felgi , co powoduje zmniejszenie ryzyka niewyważenia kół .

O szczegóły zapytaj sprzedawcę .

1. Wyważanie kół wykonywane jest na najnowocześniejszych wyważarkach firmy UNI-TROLL używając  wyłącznie nowych ciężarków korygujących renomowanych producentów .

Wyważamy także felgi nieprzelotowe które najczęściej występują w francuskich samochodach: CITROEN, PEUGEOT.

2. Azot zamiast powietrza w oponach to korzystne i bezpieczne rozwiązanie dla każdego pojazdu. Tlen przyspiesza starzenie opony wchodząc w reakcję z gumą. Opona ulega kruszeniu, twardnieniu, staje się mniej elastyczna. Korzyści z pompowania kół azotem to przede wszystkim stałość ciśnienia co przyczynia się do równomiernego zużycia , zwiększa bezpieczeństwo oraz podwyższa trwałość ogumienia.Pompowanie kół azotem może korzystnie wpłynąć na spalanie.

Mapa dojazdu :

SEZON ZMIAN (jesień oraz wiosna)

W okresie wzmożonej aktywności pracy (okres zmian opon) prosimy o uprzednie umawianie się na termin i godzinę wykonania usługi (telefonicznie, mailowo, osobiście lub za pomocą rezerwacji online). W razie rezygnacji z terminu prosimy o informację o tym fakcie (w celu zwolnienia rezerwacji).
Również w tym okresie czas wykonania innych usług może się nieznacznie wydłużyć a dostępność do pozostałych może być ograniczona.

 

Naszym priorytetem jest ZADOWOLENIE Klienta  , to własnie dlatego PRACUJEMY DO OSTATNIEGO KLIENTA