Chiptuning, Ecotuning

CHIP TUNING 

Bezpiecznie podnosimy moc i moment obrotowy silnika Twojego samochodu .

Nasz dział zajmujący się rozwojem nieustannie opracowuje sprawdzone rozwiązania chip tuning i eco-tuning dla samochodów z silnikami turbodoładowanymi  . Niektóre rozwiązania są w pełni autorskie, ale muszą też Państwo wiedzieć ,że współpracujemy również z wieloma firmami z innych krajów i Polski, z którymi wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami.

 

Zobacz na poniższym przykładzie popularnego silnika 1.6 hdi jakie oferujemy możliwości .

Eco-tuning  to modyfikacja , na którą decydują się kierowcy chcący  podnieść moc i moment obrotowy ( w granicach 10 % ) .Głównym celem jednak pozostaje obniżenie spalania o ok 10 %.

eco-tuning mazda 3 1.6 mz-cd

eco-tuning

Chip tuning + 20% . Na to rozwiązanie decydują się użytkownicy , którzy w sposób  bardzo odczuwalny chcą podnieść moc swojego samochodu. Dodatkowe 20 % mocy i momentu obrotowego sprawia ,iż samochód zmienia się nie do poznania. Dużo lepiej przyspiesza , manewry wyprzedzania stają się dużo łatwiejsze . Przy roztropnym operowaniu pedałem gazu można liczyć na oszczędności w postaci niższego spalania.

Mazda 3 1.6 Mzr-cr chip tuning, Stage 1 , dpf, egr off

Mazda 3 1.6 Mzr-cr chip tuning, Stage 1 , dpf, egr off

 

Chip tuning STAGE 2

czyli POTWÓR na seryjnych podzespołach , powyżej 30% procent mocy i momentu obrotowego więcej.Topowej jakości rozwiązanie sprawi ,iż silnik Twojej Mazdy bedzie zachowywał się tak, jakby wsadzono mu pod maskę duży silnik 2.0 MZR-CD .Modyfikacja zawsze połączona z usunięciem EGR .

chip-tuning STAGE 2 mazda 3 1.6 mz-cd

chip-tuning STAGE 2 mazda 3 1.6 mz-cd

 

 Pracujemy na oryginalnym sprzęcie i software .alientech logo polska

Dajemy  3 latagwarancji

Jesteśmy dystrybutorem na Polskę urządzeń światowego potentata firmy Alientech

Eco i Chip tuning – katalogi przyrostu mocy

Wybierz markę, model i silnik pojazdu aby sprawdzić
o ile wzrośnie jego moc i spadnie zużycie paliwa.