Eco-tuning Kraków

Zaoszczędź na paliwie do 15 %eco tuning

Gwarantowane obniżenie zużycia paliwa

Eco-tuning z reguły spłaca się po kilku miesiącach w przypadku samochodów dostawczych i ciężarowych oraz po maksymalnie roku w autach osobowych . Oszczędności w spalaniu paliwa sięgające 15%  są absolutnie realne i nie powodują  utraty gwarancji fabrycznej pojazdu.

Tabela poniżej przedstawia korzyści dla samochodów dostawczych i cieżarowych , bazując na bardzo ostrożnej kalkulacji obniżenia kosztów paliwa o 10%.

Eco-tuning – to działa !!

oszczędność eco-tuning

Dla firm używających w pracy ciężarówek , autobusów  i aut dostawczych  paliwo stanowi główny koszt . Na szczęście w chwili obecnej powszechnie dostępny jest  eco-tuning –  najbardziej skuteczny i sprawdzony sposób na zmniejszenie rachunków za paliwo.

Jak to działa ? W skrócie bazując na ustawieniach fabrycznych  komputera sterującego silnikiem optymalizuje się jego wydajność sprawiając ,że działa on w każdej chwili maksymalnie oszczędnie .Przykładowo podnosimy obroty turbosprężarki o 2-5 % w zależności od preferencji klienta , oraz delikatnie zmieniamy parametry związane z wtryskiem paliwa to dlatego samochód zaczyna palić mniej paliwa , zyskując dodatkowo ok 10-15 % mocy i momentu obrotowego.

 

Raz zainstalowany przynosi natychmiastowe efekty , co więcej , system nie wymaga bieżącej konserwacji lub zarządzania.

Eco-tuning na przykładzie Wielkiej Brytanii

Używany przez siły policyjne i BT .Na dzień dzisiejszy jest zastosowany w  ponad 100.000 pojazdów i zdobywając zaufanie niektórych z najbardziej prestiżowych flot w całej Wielkiej Brytanii . Policja siły i BT używają eco-tuningu by obniżyć spalanie oraz  emisję dwutlenku węgla – raportując  rocznie ok 3 milony Funtów oszczędności . Samochody te są też oklejone naklejkami informującymi  o zastosowaniu w nich technologii Eco-tuningu

Tajemnica tkwi w układzie siły oraz  wydajności

Każdy zdaje sobie sprawę , że łagodny styl jazdy,  bez gwałtownych przyspieszeń , zrywów , bądź agresywnej jazdy wpływa na obniżenie spalania .

Eco-tuning odzwierciedla ten styl jazdy I pozwala Ci zadecydować jak szybko Twoi kierowcy mogą jeździć , oraz jak mocno przyspieszać . Lata doświadczeń i zastosowań w ponad  100,000 pojazdów , w których zastosowany jest eco-tuning pokazuje jak precyzyjnie dobrano balans pomiędzy mocą , a  wydajnością.

Kluczowe korzyści zastosowania eco-tuningu

  • Oszczędności w paliwie do 15%
  • Brak wymagań konserwacji systemu
  • Zmniejsza zużycie pojazdu
  • Niższe składki ubezpieczeniowe*
  • Jednorazowa inwestycja
  • Poprawa dynamiki jazdy
  • Zwiekszenie minimum 10-15 % mocy i momentu obrotowego

* W Polsce jeszcze niedostepne

Inwestycja w eco-tuning szybko się zwraca

Jak wcześniej wspomniano dzięki niskiemu kosztowi instalacji oraz dużym oszczędnością Eco-tuning. Zwraca się  w okresie 6 miesięcy. Po zainstalowaniu nie wymaga konserwacji , a pojazd będzie nadal działać w najbardziej efektywny trybie. Tabela poniżej przedstawia typową stope zwrotu dla ciężarówki w 36 miesięcznym okresie eksploatacji

eco tuning oszczędność

 

Sprawdzona niezawodność i wydajność

Obszerne badania i konsultacje z inżynierami z Europy w połączeniu z naszymi doświadczeniami dają pewność, że Państwa pojazdy trafią w dobre ręce . Praca w oparciu o oryginalne oprogramowanie z gwarancją jego poprawności  sprawiają ze eco-tuning pojazdów  to prosty proces, nie zajmujący zbyt wiele czasu.

 

Comments are closed.