Usuwanie DPF, EGR, chip tuning 1.6TDI Kraków 607-939-500

Usuwanie filtra DPF , FAP , zaworu EGR oraz chip tuning lub obniżanie spalania – eco tuning  w samochodzie z grupy VAG 1.6TDI .

Usuwanie DPF – usługa polega na mechanicznym usunięciu filtra DPF , oraz na przeprogramowaniu komputera sterującego (sterownik SIEMENS) silnikiem w taki sposób , ze silnik z grupy VAG 1.6TDI pracuje tak , jakby był wyprodukowany bez filtra DPF .

Chip tuning silników grupy VAG 1.6TDI – bezpieczne podnoszenie mocy i momentu obrotowego w samochodzie , bez wpływu na zużycie silnika z reguły jest to ok 20-30 koni mechanicznych więcej niż seryjnie , oraz ok 60 – 80 Nm momentu obrotowego więcej w porównaniu do standardowej mocy .

Eco tuning  silników grupy VAG 1.6TDI – podobnie jak chip tuning polega na podniesieniu mocy samochodu , lecz nie w tak radykalny sposób jak standardowy chiptuning .Przyrosty mocy i momentu obrotowego są mniejsze , ale sterownik jest zoptymalizowany w kierunku obniżenia spalania o litr do dwóch . Usługa bardzo popularna w samochodach dostawczych i cięzarowych

 

Usługi wykonujemy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego w naszym Warsztacie w Krakowie przy ulicy Półłanki 30 (miedzy przejazdami kolejowymi ) tel 607-939-500

Comments are closed.