Usuwanie DPF, FAP ,EGR , chip tuning , Opel Movano CDTI Krakow 607-939-500

Usuwanie filtra DPF , FAP , zaworu EGR oraz chip tuning lub obniżanie spalania – eco tuning  w samochodzie dostawczym Opel Movano CDTI .

Usuwanie DPF – usługa polega na mechanicznym usunięciu filtra DPF , oraz na przeprogramowaniu komputera sterującego silnikiem w taki sposób , ze Opel Movano CDTI pracuje tak , jakby był wyprodukowany bez filtra DPF .

Wyłączanie  zaworu recyrkulacji spalin EGR Opel Movano CDTI

Chip tuning Opel Movano CDTI – bezpieczne podnoszenie mocy i momentu obrotowego w samochodzie , bez wpływu na zużycie silnika z reguły jest to ok 20-30 koni mechanicznych więcej niż seryjnie , oraz ok 60 – 80 Nm momentu obrotowego więcej w porównaniu do standardowej mocy .

Eco tuning Opel Movano CDTI– podobnie jak chip tuning polega na podniesieniu mocy samochodu , lecz nie w tak radykalny sposób jak standardowy chiptuning .Przyrosty mocy i momentu obrotowego są mniejsze , ale sterownik jest zoptymalizowany w kierunku obniżenia spalania o litr do dwóch . Usługa bardzo popularna w samochodach dostawczych i ciężarowych

2,5 l. CDTI 100 KM
2,5 l. CDTI 120 KM
2,5 l. CDTI 145 KM

Usługi wykonujemy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego w naszym Warsztacie w Krakowie przy ulicy Półłanki 30 (miedzy przejazdami kolejowymi ) tel 607-939-500

 

 

Comments are closed.