Usuwanie DPF, FAP ,EGR , eco-tuning , Volkswagen Crafter

Usuwanie filtra DPF , FAP , zaworu EGR oraz chip tuning lub obniżanie spalania – eco tuning  w samochodzie dostawczym Volkswagen Crafter TDI .

Usuwanie DPF – usługa polega na mechanicznym usunięciu filtra DPF , oraz na przeprogramowaniu komputera sterującego silnikiem w taki sposób , ze Volkswagen Crafter pracuje tak , jakby był wyprodukowany bez filtra DPF .

Wyłączanie  zaworu recyrkulacji spalin EGR Volkswagen Crafter

Chip tuning Volkswagen Crafter – bezpieczne podnoszenie mocy i momentu obrotowego w samochodzie , bez wpływu na zużycie silnika z reguły jest to ok 20-30 koni mechanicznych więcej niż seryjnie , oraz ok 50 – 80 Nm momentu obrotowego więcej w porównaniu do standardowej mocy .

Eco tuning Volkswagen Crafter – podobnie jak chip tuning polega na podniesieniu mocy samochodu , lecz nie w tak radykalny sposób jak standardowy chiptuning .Przyrosty mocy i momentu obrotowego są mniejsze , ale sterownik jest zoptymalizowany w kierunku obniżenia spalania o litr do dwóch . Usługa bardzo popularna w samochodach dostawczych i cięzarowych

 Vw Crafter DPF silniki 2.0 TDI CR DPF:
109 KM
136 KM
2.0 BiTDI CR 163 KM
2.5 TDI:
65 kW (88 KM)
80 kW (109 KM)
100 kW (136 KM)
120 kW (164 KM)

chip tuning, eco tuning , usuwanie dpf , egr , vw crafter , 2.0 TDI

Usługi wykonujemy zwykle w ciągu jednego dnia roboczego w naszym Warsztacie w Krakowie przy ulicy Półłanki 30 (miedzy przejazdami kolejowymi ) tel 607-939-500

 

 

Comments are closed.