Usuwanie DPF Subaru Kraków 607-939-500

Usuwamy filtr DPF z samochodów marki Subaru w silnikach 2,0 diesel .

subaru-forester DPF Kraków 607-939-500

Czas wykonania usługi usunięcia DPF to ok 1 dzień roboczy . Programujemy sterowniki na miejscu i taka czynnosć trwa z reguły nie dłuzej niż 2 godziny ,natomiast czas fizycznego usunięcia filtra cząstek stałych jest uzalezniona od nateżenia ruchu w naszym warsztacie .

umiejscowienia sterownika komputera subaru forester 2.0 d 150

Modyfikacji podlega sterownik , który jako ciekawostke podamy ,ze jest zlokalizowany w kabinie pasażerskiej pod nogami pasażera siedzacego z przodu.

 

Pojazd po zmodyfikowaniu pracuje tak, jakby był wyprodukowany bez DPF.

Oryginalny program pobrany z samochodu jest tak zmieniony, aby DPF/FAP nie był wykrywany i uruchamiany . Po ponownym wgraniu programu filtr jest dezaktywany, dzięki czemu bezproblemowo zostaje usunięty lub . Wszystkie czynności zwiazane z programowaniem robimy poprzez złącze diagnostyczne samochodu / sterownika silnika.

Na nasze usługi udzielamy 3 lata gwarancji!

Ważne ,że po zakończonej operacji fizycznego usunięcia filtra cząstek stałych , oraz przeprogramowaniu należy usunąć błąd kontrolki DPF , która bywa uciązliwa dla kierowców.Na chwilę obecną w większości przypadków jestęmy w stanie to zrobić u nas na miejscu.Niestety w ni8ektórych przypadkach możliwość zagszenia kontrolki  posiada wyłącznie ASO Subaru i jest to koszt ok 120 zł

Jesli chodzi o chiptuning , to istnieje ryzyko ,ze nie jest to najlepszy pomysł z uwagi na to,ze sprzegła w Subaru Forester 2.0 d nie znoszą zbyt dobrze nominalnej mocy i momentu obrotowego

Obsługiwane modele :

Subaru Forester 2.0 d 150 km (denso),

Subaru Legacy 2.0 d 150 km (denso) ,

Subaru Outback 2.0 d 150 km (denso)

denso SH70xxdenso sh 70xx

Comments are closed.