Wyciaganie zapieczonych wtryskow wtryskiwaczy

> Wyciąganie urwanych, zapieczonych wtryskiwaczy <

wyciaganie zapieczonych wtryskow wtryskiwaczy krakow

wyciaganie zapieczonych wtryskow wtryskiwaczy krakow

ŁG serwis to zespół specjalistów oferujących m.in skuteczne wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy znajdujących się w silnikach samochodów różnych producentów. Radzimy sobie z większością awarii tego rodzaju.

W przypadku zerwania , lub niemożności wyciągnięcia zapieczonego wtryskiwacza warsztaty podejmują decyzję o wyjęciu silnika. Usuwają są  uszczelki, oleje i  płyny eksploatacyjne ,demontują rozrząd i zachodzi potrzeba frezowanie wtryskiwacza. Następnie trzeba planować głowicę, wyciągnąć element przeznaczony do wymiany, a następnie złożyć całość. Jest to pracochłonny proces zajmujący kilka do kilkunastu dni. Oprócz tego istnieje obawa, iż po takiej operacji silnik  może nie działać prawidłowo.

Potrzebujesz wyciągnąć zapieczony wtryskiwacz?

 zadzwoń: 607-939-500

Mamy skuteczne, szybkie i mniej ryzykowne rozwiązanie takiego problemu. Nasz specjalistyczny sprzęt umożliwia efektywne wyjęcie urwanego / zapieczonego wtryskiwacza bez potrzeby wyciągania silnika. Silnik nie jest zagrożony zabrudzeniem lub uszkodzeniem, a całość zajmuje kilka godzin..

Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy Kraków

Nie proponujemy samodzielnych prób usuwania wtrysków poprzez spawanie, podwieszanie silnika ,wiercenie oraz wybijanie. Można w ten sposób uszkodzić różne elementy i spowodować utrudnienie nam to pracy.

Fachowe usuwanie wtryskiwaczy

W pierwszej kolejności staramy się próbować w przypadku zapieczonego wtrysku  wyciągnąć go w całości. Jeśli poprzednik nie próbował go wyciągać we własnym zakresie i wtryskiwacz nie posiada żadnych uszkodzeń (głównie w rejonie gwintów) to wyciągnięcie w całości jest jak całkiem możliwe.

Czasami próby wyciągania wtrysku mogą doprowadzić do jego urwania. . Jesteśmy jednak w stanie wyciągnąć wtrysk w kilku częściach, ale nie będzie on się kwlifikował do ponownego użytku.

Jak widać warto korzystać z naszej usługi. Jest ona o skuteczniejsza i bezpieczniejsza dla silnika i pozwala na oszczędności czasu i pieniędzy.

Urwany wtryskiwacz | wyciąganie wtryskiwaczy common rail | wyjmowanie wtryskiwaczy z dojazdem do klienta |

Comments are closed.